Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy ešte stále neviete čím obdarovať pod stromčekom vašich milovaných mužov? Aby boli tieto Vianoce naozaj výnimočné pripravili sme pre vás zopár tipov od Venergi, ktoré vám zjednoduchšia nakupovanie a zároveň potešia vašich najbližších.

Kravát nikdy nie je dosť

Kravata venovaná s láskou je skvelým darčekom pre každého muža, ktorý má rád elegantný štýl odievania. Ani tu sa však nemusíte báť experimentovať a prekvapiť vášho milovaného niečím originálnym. Či už to budú vzory alebo prenikavá farba, kravata od Venergi vždy poteší.

 

 

 

 

 

Netradičný motýlik

Ak nechcete staviť na klasiku, ktorou je vyššie spomenutá kravata, motýlik je pre vás ako stvorený. Okrem toho, že sa dá jednoducho zladiť s rôznymi typmi košieľ, je momentálne IN v pánskej móde. Venovaním originálneho motýlika teda neprinesiete svojmu blízkemu len doplnok ale aj vychytený módny kúsok, ktorý je ozdobou každého muža.

 

 

 

 

 

Košele, ktoré zaručene potešia

Či už váš milovaný preferujete ležérny alebo elegantný štýl, kúpou originálnej košele nič nepokazíte. Rôzne farby, strihy a vzory, ktoré podškrtnú výnimočnosť každého pána nájde aj u nás vo Venergi. Ak chcete vášho blízkeho prekvapiť a venovať mu netradičnú košeľu, odporúčame vám vybrať si spomedzi Venergi vzorovaných košieľ.

 

 

 

 

 

 

Venujte originálnosť

Aby váš muž dokázal dokonale vyjadriť svoj charakter a osobnosť v jednom, manžetové gombíky budú skvelým darčekom práve pre neho. Vo Venergi vám ponúkame nápadité ale i jednoduché kúsky, ktoré sa stanú obľúbenou súčasťou každého mužského outfitu.

 

 

 

 

 

Veríme, že vám naše vianočné tipy pomohli a vy nás prídete navštívit do Prešova na Levočskú 36, kde vám poradíme a pripravíme všetko potrebné preto, aby ste svojho blízkeho obdarovali skvelým darčekom.